REI-MS 200 BLACK SAW

REI-MS 200 BLACK SAW

Nie je nič dôležitejšie ako si hudbu užiť


Na začiatku bola snaha dosiahnuť "veľkého" zvuku mohutných reprosústav v malých slúchadlách. Rozmerné, veľké, ťažké - tadiaľ cesta nevedie. Vy predsa nechcete nosiť každý deň závažia miesto pohodlných slúchadiel, o ktorých vďaka ich nízkej váhe ani neviete a ktoré Vás neobmedzujú v pohybe. Všetko musí spĺňať najvyššie nároky na akusticky impedančne vyvážené slúchadlá. Hudba musí mať "drive" a to je cieľ.
Systém integrácie Balanced Armature. Áno, to je ono. Tuhý pohyblivý prvok s vlastnou výhybkou a aktívnou záťažou zadnej strany membrány nedovolí stratiť silu v nižšom pásme. Presne tú silu, ktorá dáva hudbe šťavu. A doplniť silu tam, kde iné konštrukcie zlyhávajú. Áno, ste u ciele, presne podľa hesla "Reincarnate YOUR MUSIC".
Prejav slúchadiel je všetko, len nie nudný, plochý alebo bezfarebný. Zvuk je plný, mohutný, jednoducho muzikálny.
Teraz zažijete pocit, aký majú muzikanti na javisku - bezprostredné počúvanie, všeobjímajúca hudba okolo Vás. Nie je dôvod ich vyberať z uší. Okolie nemá pochopenie pre to, čo zažívate pri každom počúvaní. Jednoducho uchvacujúci zážitok.
Máte pocit, že ste pri tom, keď vzniká nahrávka. Je len na Vás, či počúvate vinyl, FLAC alebo MP3. Všetko zažijete na vlastné uši, na vlastnej koži, toto je jazda a je len Vaša. Umelecký zámer tvorcov doplní o intenzívnu blízkosť živého prednesu. Zosilnie, umocní. Všetko, čo sa zdalo dobrým, je ešte lepší.
STOP ... BUXTON REI-MS 200 sú len začiatok cesty, odkiaľ štartuje všetko, čo ste chceli s Vašou hudbou prežiť.
(Pamätajte však na možnosť poškodenie sluchu vysokou hlasitosťou počúvania. Aj keď je kvalitná. Poznáme to, tomu jednoducho nejde odolať, VOLUME vpravo ...)
 
Technická špecifikácia:
Meniča: 2 x Ø 10 mm dynamický + 2 x Balanced Armature
Frekvenčný rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Impedancia: 16 Ohm +/- 15%
Citlivosť: 104 dB +/- 3 dB (pri 1 kHz)
Konektor: pozlátený stereo jack 3,5 mm
Dĺžka kábla: 1,2 m (+/- 50 mm)
Kábel opletený kevlarom pre väčšiu odolnosť
Integrovaný diaľkový ovládač a mikrofón na kábli

Galérie

Ďalšie produkty radu Earphones


Kde kúpiť

Značku Buxton kúpite u viac než
300 dobrých predajcov a v sieťach elektra Planeo elektro.

Kde kúpim slúchadlá Buxton?